نحوه بستهبندي وسايل کوچک براي اسبابکشي

براي اين که در زمان اسباب‌کشي کمترين خسارت به لوازم خانه وارد شود، بايد آنها را به طرز مناسبي بسته‌بندي کرد. در صورتي که از چند روز قبل شروع به جمع کردن و بسته‌بندي لوازم منزل کنيد، در روز جابجايي، کارها در کمترين زمان انجام خواهند شد. هميشه از کارتن‌هاي مناسب استفاده کنيد که مقاومت کافي را داشته باشند. در اطراف لوازم شکستني که در کارتن‌ها قرار مي‌دهيد، حتما از رومه باطله و پلاستيک‌هاي حباب‌دار استفاده کنيد.
مي‌توانيد با اتوبار وليعصر تماس بگيريد تا ما وسايل و لوازم شما را به بهترين نحو بسته‌بندي کنيم و با استفاده از وسايل مخصوص حمل و نقل اسباب و اثاثيه، آنها را به منزل و يا محل کار جديد شما منتقل کنيم. تمامي افراد، داراي تجربه بالا در حمل لوازم منزل هستند و اين کار را در کمترين زمان ممکن انجام خواهند داد.


نحوه بسته‌بندي وسايل کوچک براي اسباب‌کشي


 


چگونگي بسته‌بندي وسايل کوچک در اسباب‌کشي


وسايلي مانند ساعت، راديوهاي کوچک و ساير وسايل با اندازه کوچک بايد به وسيله پلاستيک‌هاي محافظ مناسب، بسته‌بندي شوند تا اجزاي ظريف الکترونيکي آنها از آسيب در امان بمانند. برخي از اين وسايل حتي به ضربه کوچک هم حساس هستند و بايد به خوبي از آنها محافظت شود.
براي بسته‌بندي وسايل کوچک از کاغذهاي باطله استفاده کنيد، با استفاده از چند لايه کاغذ مي‌توان محافظت بهتري از وسايل شکننده بزرگ‌تر داشت. اگر در هر کدام از وسايل، قطعات يا لوازم جانبي قابل جابجايي وجود دارد، آنها را جدا کنيد و در کاغذ ببنديد. اگر سيم برق قابل جدا شدن نيست، آن را با کاغذ بسته‌بندي کنيد تا از خراشيدن وسايل ديگر جلوگيري شود.
هر وسيله يا ظروف دکوري را در يک جعبه جداگانه قرار دهيد و به خوبي آن را با کاغذ بپيچيد، اگر چيزي که بسته‌بندي مي‌کنيد شکستني است، آن را با پلاستيک حبابدار بپوشانيد تا از آنها در زمان اسباب‌کشي بهتر محافظت شود. ته جعبه را با کاغذ خرد شده پر کنيد و زير کارتن را با چسب نواري محکم کنيد. فضاهاي خالي را با کاغذ خرد شده پر کنيد و درب جعبه را ببنديد و با نوار چسب به خوبي محکم کنيد.
تمام اطراف جعبه را برچسب بزنيد. اين کار باعث مي‌شود تا شما و افرادي که اين کارتن را حمل مي‌کنند، از داخل آن مطلع باشند و اگر شکستني است، با احتياط بيشتري آن را حمل کنند.


بسته‌بندي و محافظت از دستگاه‌هاي کوچک الکترونيکي


ساعت‌هاي کوچک، راديوهاي ترانزيستوري و موارد مشابه اگر داراي جعبه هستند، آنها را در جعبه‌هاي خود قرار دهيد. در صورتي که جعبه ندارند آنها را با پارچه‌هاي ضخيم بپوشانيد. تمامي لامپ‌هاي لوستر، آباژور و چراغ‌هاي ديوار کوب را جدا کنيد و در جعبه جداگانه بگذاريد. لوستر، چراغ‌هاي ديوار کوب و آباژور را با کاغذ بپوشانيد و با پارچه‌هاي ضخيم پوشش دهيد. سيم‌هاي آنها را چسب بزنيد تا کشيده نشوند و آسيب نبينند.
تمامي آب اتو و بخارشور را خالي کنيد و بعد از خشک شدن، آنها را در کارتن قرار دهيد. اين وسايل را با کاغذ و يا پلاستيک‌هاي حباب‌دار بپوشانيد و اطراف آنها را با کاغذهاي خرد شده پر کنيد. اگر داخل اين وسايل آب داشته باشد، آب به بخش‌هاي برقي و الکترونيکي اين وسايل نفوذ کرده و در صورت استفاده از آنها، امکان سوختن و يا برق‌گرفتگي وجود خواهد داشت.
به ياد داشته باشيد که قبل از بسته‌بندي وسايلي که باتري دارند، باتري‌ها را از وسايل کوچک خارج کنيد. زماني که اين وسايل را بسته‌بندي مي‌کنيد، ممکن است شرايطي پيش آيد که باعث خراب شدن باتري‌ها و آسيب ديدن مدار الکترونيکي دستگاه‌هاي شما شود.
هميشه تمامي موارد احتياطي را در زمان اسباب‌کشي رعايت کنيد تا کمترين آسيب به لوازم و وسايل شما وارد شود. هميشه بر روي تمامي کارتن‌ها محتويات آنها را بنويسيد. اين کار را در تمامي اطراف کارتن انجام دهيد تا بتوانيد به راحتي کارتن‌ها را تشخيص دهيد و در محل جديد، در جاي مناسب قرار دهيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

server majazi اقامت کشورهای اروپایی یادداشت‌های سیاره‌ی ناآرام اینجا همه چی هست معرفی برترینا FILE STORE مرکز راهبري دانش پژوهان و مديران گلاب اِدزیو Constance